//////

Architektura niejedno ma imię. Dlaczego o tym mówimy? Ponieważ zaprojektowanie malutkiego domku znacznie różni się od stworzenia skomplikowanego projektu ogromnego wieżowca albo drapacza chmur.

Chodzi zatem o to, że projektowanie budynków o dużej wysokości jest znacznie trudniejsze. Wiadomo, że mały domek także posiada wiele instalacji i innych zagwłostek, które projektant musi wziąć pod uwagę. Niemniej jednak projekt wysokiego budynku to prawdziwe wyzwanie. Dlaczego można tak powiedzieć?

Drapacze chmur muszą być aerodynamiczne. Są one wysokie i ciężkie, przez co nieustannie muszą stawiać opór wiatru. A warto pamiętać przy tym, że na większych wysokościach wiatry potrafią być cięższe i bardziej uciążliwe.

Ponadto wieżowiec ma w sobie wiele pokojów o przeróżnych zainteresowaniach. trzeba zatem zatroszczyć się o to, by był on wyposażony we wszelkie potrzebne instalacje. Nie jest to zbyt prosta praca, wymaga ona dużej siły psychicznej oraz potężnej wiedzy wspartej nie mniejszym doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *