Tester alkoholu калибруемый tester alkoholu profesjonalny alkomat Alcohol Hunter X wyprodukowano w Rosji męski prezent

Nowy produkt

W magazynie

1 Przedmioty

zł597.03

Tagi: alkomat mini, licznik co2, Rosja, alkomat at6000, спиртосодержащее urządzenie, miernik co2 powietrza, profesjonalny tester alkoholu, ekran dotykowy asus m2 zb633kl, Jakość powietrza monitora, policjant pociąg.

Zmodernizowany model, stworzony na bazie popularnego alkotestu "alcohunter Professional +".W porównaniu z pierwowzorem "alcohunter Professional X" stał się jeszcze dokładniej, bezpieczniej i wygodniej .Nadaje się nie tylko dla siebie, ale i dla pracowników POLICJI i służby zdrowia.

Czym się różni "AlcoHunter Professional X" od swojego poprzednika "AlcoHunter Professional +": dokładność stała się jeszcze wyżej na 27% .Ponadto, zwiększa się szybkość pomiaru i niezawodność pracy urządzenia.Został całkowicie zaktualizowany reaktywne kamera ("serce" alkotestu), a także zmodyfikowany system płatności temperatury, wilgotności i ciśnienia.Zaktualizowany tester alkoholu jeszcze lepiej ocenia małe koncentracji i sprawia, że najmniejsze zmiany warunków zewnętrznych.

Nowy system ochrony przed oszustwami.Należy zapewnić wiarygodność wyników na 100%.Wbudowane nowoczesnych funkcji i technologii, które całkowicie wykluczają prawdopodobieństwo błędnych wskazań.Do 999 badań bez kalibracji .To znacznie więcej, niż większość osobistych алкотестеров, które wymagają kalibracji co 200-500 testów.Zaktualizowany interfejs-jeszcze jeden, bardziej przejrzyste i bardziej przyjazny dla użytkownika.Aby zrozumieć, czy warto siadać za kierownicą, wystarczy rzucić jedno spojrzenie na ekran.

Jak podkreślają specjaliści naszego serwisu www.sititek.ru, alkomat "АлкоХантер Pro X" dokładność większa niż w wielu profesjonalny alkomat, w tym i te, które oficjalnie zgłoszone do pracowników POLICJI.Kiedy to o wiele mniejsze, wygodniejsze i bardziej dostępne!

Poza tym tester alkoholu ma te same funkcje, co i prototyp:

1) Wysoka dokładność wykrywania nawet najmniejszych (0,01 ppm) dawek alkoholu .Gumtree!

W приборном zestawie drogi precyzyjny japoński czujnik .Dzięki niemu i unikalnej podsystemu bardzo krótkiego pomiaru stężenia alkoholu алкотестером wysokiego prawdopodobieństwa określa się stopień swojego alkoholu, nawet rano po wakacjach lub 1-2 gardłach. jasnego piwa.Teraz można nie bać się trochę.

2) poinformował o konieczności kalibracji.Gumtree!

Tester alkoholu przed pomiarem trzyma czujnik testy.W przypadku, jeśli okaże się, że czujnik wymaga kalibracji, tester alkoholu wyświetli odpowiedni komunikat na wyświetlaczu.Zawsze będziesz pewności co do wiarygodności zeznań alkotestu.

3) wysoki intensywne graphic display.Gumtree!

Wyświetlacz graficzny alkomat pozwala przeprowadzać pomiary i wyświetlanie ich wyniki zarówno w jasnym, jak i ciemnym świetle.Urządzenie jest bardzo proste i szczere "komunikuje się z użytkownikiem w języku polskim.Posiada graficzny wskaźnik naładowania baterii.Testowy czujnik, jednostki pomiaru prądu i sam wynik pomiaru wyświetlany jest na wyświetlaczu dużych liczb.

4) wyświetlanie wyników we wszystkich podstawowych jednostkach PPM (gram alkoholu na 1 litr krwi); mg/l (mikrogramów alkoholu w 1 litrze wydychanego powietrza); % Bac.

Don ' t need anything liczyć in mind.Alkomat sam doprowadzi ciebie w dogodnym dla ciebie stan.Wystarczy umieścić wygodne dla ciebie jednostki i dmuchasz w tester alkoholu przez ustnik.Można również policzyć z jednego bloku na drugi już po pomiaru.

Nie koniecznie nawet zagłębiać się w jednostkach miary.Alkomat po prostu informuje, może usiąść za kierownicą, czy nie.Jako domyślne normalne, przyjmuje wymagania dokładnie prawa rosyjskiego (w przypadku ich zmiany, urządzenie można łatwo skonfigurować).

Tabela wyraźnie pokazuje, jak reaguje organizm człowieka na różne dawki alkoholu we krwi

5) system oszczędzania energii

Pozwala maksymalnie wydłużyć żywotność baterii.Nawet zwykła bateria, działająca od dostarczonego tester alkoholu, sprawia, że bardzo wiele pomiarów.Jeśli można używać akumulatory baterie, to będzie pracować bez ładowania do 3 razy dłużej.

6) mały rozmiar i waga

Urządzenie jest bardzo mały (105х58х18, 5 mm) i lekki (waży nie więcej niż 120 g), więc bez problemu zmieści się w każdej барсетке, torebki, a nawet kieszeni spodni.Z jego pomocą możesz zabrać urządzenie ze sobą, gdziekolwiek się udacie, i ono zawsze będzie u ciebie w tej chwili.

Dane techniczne: typ czujnika-precyzyjny półprzewodnikowy produkcji w Japonii.Typ wyświetlacza: OLED 128 x 96 pikseli (kolorowy, graficzny).Szeroki zakres pomiarów:

-Od 0 do 2,5 mg/l;

-0,00 - 5,00 promila;

-0,000 do 0,500% BAC.Błąd pomiaru:

-Zakres od 0 do 0,48 mg/l-± 0,05 mg/l;

-Zakres od 0,48 do 0,95 mg/l-± 10%.Licznik ilości wykonanych testów: jest. Częstotliwość sensor calibration: Every 999 tests.Sposób wydmuchiwania kurzu сдувания kurzu;-szpilka (z ustnikiem).Czas dmuchanie kurzu сдувания kurzu;-9 C. czas analizy wyników wyjścia srebrnego powietrza na ekran-5 sek.Podczas czyszczenia czujnika, aby przygotować się do następnego czyszczenia testu-50 C zasilanie: 2 baterie lub akumulator typu AAA.Wymiary (bez ustnika), maks.: 105х58х18,5 mm. zakres warunków klimatycznych:

marka і4технология

Pokrewne produkty

0 Opinie

Cechy: 1.Monitor jakości powietrza, działający od akumulatora akumulator litowy, pozwala na łatwe wykonywanie pomiarów z jednego pokoju do drugiego, aby uzyskać ogólne pojęcie o jakość powietrza w domu, w miejscu pracy, w szkole, przedszkolu lub w dowolnym innym miejscu. 2.większość domowych gazów można wykryć, nie trzeba się martwić o przydatności. 3.Pomiar

zł47.94
4 Opinie

Przenośny detektor tlenu samochodowy mini Miernik tlenu O2 gazowy tester monitora газоанализатор z wyświetlaczem LCD dźwiękowa i świetlna sygnalizacja Cechy: 1. Ten detektor tlenu jest szeroko stosowany w przemyśle i może być znaleziony w miejscach do monitorowania procesów produkcyjnych i nowych technologii. 2. z dużym wyświetlaczem

zł173.48
2 Opinie

100% nowy i wysokiej jakości cechy: Wysoka dokładność, precyzyjne wykrywanie i dobrą stabilność, przez czterordzeniowy procesor.Kolor podział jest przeznaczona w celu wyraźnego wyświetlania wszystkich informacji o testowaniu.Zestaw ochrony i противотуманный przy użyciu lustra akrylowego.Łatwy do przenoszenia i przetwarzania.Detektor PM2.5 tylko, inne

zł129.50
0 Opinie

Przenośny precyzyjny газоанализатор miejsce wycieku gazu ziemnego określić tester wykrywacz gazu palnego z sygnałem alarmu US/E U Cechy: nadaje się do wykrywania gazu płynnego, gazu ziemnego i węgla gazu w domowej kuchni, w hotelu lub restauracji, itp. zaprojektowany z pomocą MCU intelligent supervise control i technologii SMT chip.Technologia cyfrowego

zł53.07
1 Opinie

Pompowanie PH3 Фосфиновый gazowy czujnik ABS & Grip gumy przeciwwybuchowy USB Akumulator cztery metody sygnalizacji Wykrywanie gazu: detektor gazu PH3 Wprowadzenie produktu: przenośny multi-gazowy detektor K-600 z wbudowaną pompą-to nowy inteligentny gazowy detektor, który wykorzystuje zaawansowaną integralną schemat standardowej jest w inteligentną

zł1 158.44
0 Opinie

Inteligentny czujnik AS8800L detektor gazów palnych palny gaz ziemny tester wycieku narzędzie detektor wycieku metanu cechy: długi elastyczny ze stali nierdzewnej sonda: on może pomóc korzystać z większej powierzchni.Dokładne położenie wycieku i wskazanie niskiego poziomu naładowania baterii: to może pomóc ci odkryć.Regulowana czułość: możesz mieć duże doświadczenie.Kompaktowe

zł52.66
3 Opinie

Dane techniczne wspierają datę i czas, historię, funkcję самокалибровки.Metoda wyświetlania: 4.3 wyświetlacz LCD, 320 x 240 pikseli ciśnienie Atmosferyczne: 86Kpa-106Kpa metoda wykrywania PM: laserowe rozproszenie czas próbkowania: 1,5 sekundy rozmiar produktu: 145*78*97.2 mm wykrywania temperatura: od -10°C do 50°C; od 14°F do 122°F wilgotność:

zł250.85
4 Opinie

Opis: Ten miernik jakości powietrza jest prosty i niezawodny przyrządem pomiarowym, który łączy w sobie prostotę użycia i wydajność, umożliwiając śledzenie 4 kluczowe czynniki jakości powietrza: LZO, HCHO, CO2 i AQI. Monitor jakości powietrza zasilany jest z akumulatora litowego akumulatora i może być łatwo mierzy się z pokoju do pokoju, aby

zł84.87
4 Opinie

1 szt. mini samochód tester jonów powietrza miernik licznik do negatywnego generator jonów powietrza narzędzie Opis: To urządzenie jest wysokiej jakości produktem, a nie ilościowym produktem, ze względu na dokładność, nadaje się tylko do testowania wartości oczyszczaczy powietrza z ujemnymi jonami i generator jonów ujemnych, i istnieją pewne pływające

zł134.06
0 Opinie

Smart WIFI CO2 HCHO LZO PM2.5 Jakość powietrza tester miernik czujnik gazu temperatura wilgotność monitor 1. mobilny system IOS,pobierz PERTHINGS z App Store 2. mobilny system Andriod,użyj skanowania kamery poprzez przeglądarkę (proszę nie używać kody skanowania aplikacji, takich jak WeChat, whatsapp, itp., Ponieważ te rodzaje aplikacji zostały ograniczone) Uwaga:

zł73.37
1 Opinie

无标题文档 Jest to rodzaj precyzyjnego wysokiej jakości detektor jakości powietrza, który przyjmuje profesjonalny elektrochemiczny odczuwa moduł, wysoką dokładność, stajenki widok, zdolność antijamming, niskie zużycie i może zapewnia dłuższy czas obsługi.Dokładnie wykrywa CO2. Duży wyświetlacz, można wyraźnie zobaczyć ilość energii elektrycznej,

zł109.09
0 Opinie

PM2.5 PM1.0 PM10 haze detektor cząstek tester jakości powietrza biuro w domu Monitor jakości powietrza TFT газоанализатор narzędzie OOTDTY Jakość powietrza jest bardzo ważne dla naszego zdrowia, dlatego potrzebny jest czujnik jakości powietrza, aby poprawić jakość swojego życia, przyjdź i spróbuj go.Nie będziesz rozczarowany tym. Cechy: Można

zł145.38
4 Opinie

Wykonane z wysokiej jakości materiału, praktyczny, łatwy w obsłudze i użyciu, ma długą żywotność. Cechy: 2,4-calowy, kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, łatwo sprawdzić stan gazu. Można ustawić wysoką i niską wartość graniczna alarmu. W pełni funkcjonalny test, produkt wykorzystuje dźwiękową i świetlną wibracje trójwarstwowej

zł504.12
2 Opinie

Opis Jest to łatwa w przenoszeniu urządzenie może pomóc sprawdzić jakość powietrza w domu, w samochodzie i w pokojach hotelowych.Bateria litowa zapewnia przenośny moc, gdy ładowanie DC 5V micro USB jest niedostępna. Dane techniczne Tester jakości powietrza -Kolor:Biały. -Materiał:ABS plastik. -Rozmiar:6.1x3.42x1.37

zł311.40
3 Opinie

Przenośny wykrywacz formaldehydu kryty domowy tester jakości powietrza HCHO Meter LZO Monitor Cechy: 1. wykonane z wysokiej jakości materiału obudowy ABS, trwałe w użyciu. 2. Można użyć ten detektor do wykrywania wewnętrznego formaldehydu i ТВОК. 3. Ekran wyświetlacza Led, można przeczytać cyfry i dane wyraźnie. 4. Lekki

zł40.02
1 Opinie

62586 Sprzedaż Cechy: 1.Zapoznać się półprzewodnikowy czujnik,solidny i niezawodny. 2.z ekranem wyświetlacza LCD:może pokaż stężenie gazu. 3.Zarządzanie MCU,jeden klucz do automatycznego testowania,stabilne wykrywanie. 4.komunikat głosowy,ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania akumulatora,funkcja pamięci alarmu. 5.specjalna konstrukcja,może wykrywa

zł28.10