200 szt./karton. FTTH SC APC UPC jednomodowy światłowód SC APC quick connector SC APC FTTH project

Nowy produkt

W magazynie

1 Przedmioty

zł252.74

Tagi: filtr sieciowy z portem usb, ping-pong robot, tłumik SC, сург obrońca, herbata Phoenix, Feng Huang, taneczna piosenka, BTR, sieć apc, silnik sc.

1. nadające się do użycia projekt FTTH

2. Polna instalacja

3. Utrata wstawiania mniej niż 0,5 db

4. metalowa V-kształtna jamy dobrze działa w wysokiej i niskiej temperaturze

5. Instalacja mniej niż 1 minutę

6. niezawodne i doskonałe parametry optyczne

7. test kabla luźne stosuje się z Telcordia GR-326-COR

Aplikacja:

1. ramki dystrybucji

2. konserwacja lub naprawa awaryjna światłowodowych sieci

3. łączeniowe panelu

4. wyjścia FTTH

5. polowa słowo

Numer Modelu FTTH światłowód szybkie złącze
Rozmiar 10*10*10
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Dowód NIE
Typ Złącza Hybrydowy
Kompatybilny TP-link
marka COMPTYCO
Typ Włókna Tryb Single
Długość Produktu 1m

Pokrewne produkty

1 Opinie

Drodzy klienci, po pierwsze, bardzo dziękuję za ogromne wsparcie i pomoc, które zachęcają nas lepiej.W ostatnich latach otrzymaliśmy wiele twoich rad, uwag, propozycji..Wszystkie wasze opinie są przetwarzane bardzo starannie i są rozwiązywane przez naszych najlepszych wysiłków.Wiemy, że przed nami jeszcze długa droga do perfekcji, ale będziemy się starać i pracować

zł24.90
1 Opinie

Nasze moduły HiLink - to wszystkie moduły zgodności , a nie oryginalne !!!tylko nie ten, co był w oryginale !!!tylko nie ten, co był w oryginale!!! Więc proszę, daj nam znać swoją markę za pomocą przełącznika , wtedy organizujemy idealnie dobrany sfps dla ciebie !Z góry dziękuję. 1000BASE-BX SFP BIDI 1490/1310 40KM cechy produktu : -- pojedynczy

zł132.03
1 Opinie

1 para 10/100/1000Base Netlink HTB-GS-03 światłowodowe media konwerter 20 km Enternet optyczny urządzenie nadawczo-odbiorcze konwerter Darmowa wysyłka Parametry techniczne wrażliwa optycznego Медиаконвертера Fast Ethernet 10/100/1000 m Ilość portów sieciowych 1 kanał Ilość portów optycznych 1 kanał Prędkość

zł115.05
0 Opinie

EB-LINK-Internal wewnętrzny kabel Mini SAS HD, kabel Mini SAS SFF-8643 - SFF-8643, zgodny ze standardem SAS 3.0 12G Informacje o produkcie: kabel nternal HD Mini SAS SFF-8643 - SFF-8643, Wewnętrzne zwoje kabli High Density (HD) MiniSAS SFF-8643 są dostępne dla specificacji SAS-wersja 2.1, 6 Gb/s SAS 3.0, 12 Gb/s SFF-8643-to nowe gniazdo, używający mniej pcb i zapewniający

zł60.32
1 Opinie

Nowa dostawa ZTE dwuzakresowy router F673A V9 z portem 4GE+ TEL+ USB+ Wifi (2,4 Ghz /5 Ghz), angielska obsługa oprogramowania 5G F673A V9-to optyczny sieciowy terminal (ONT), który reprezentuje sobą wysokiej klasy domowy brama, używany w rozwiązywaniu FTTH.Z pomocą technologii GPON przez сверхширокополосный dostęp dla użytkowników domowych

zł101.85
1 Opinie

Cisco GLC-BX-D kompatybilny 1000BASE-BX-D, SFP transceiver (SMF, 1490nm-TX/1310nm-RX, 10km, LC, DOM) szczegóły produktu Cisco autentyczne GLC-BX-D nazwa dostawcy LODFIBER Typ formularza SFP Maksymalna szybkość transferu danych do 1000 Mb/s, długość fali 1490nm-TX / 1310nm-RX maksymalna odległość kabla 10 km interfejs LC simplex elementy optyczne DFB BiDi typ kabla

zł75.44
1 Opinie

Model: SC/APC 1*2 Road Współczynnik podziału: 5:95(można ustawić, klienci muszą podać) Tłumienność: single mode = 0,18 (db) Nawrotnych straty: 45 (db) Pokój wtyczki: 1000 Interfejs: SC, FC, LC, ST Długość: 0.5 m, 1 m, wszystkie rodzaje m może być dostosowany Typ światłowodu: single-mode одножильное

zł164.66
0 Opinie

GT-12s - Taśma masowa światłowodowa fusion splice sleeve 40mm - 100szt . Na tej aukcji oferujemy państwu bardzo wysokiej jakości taśmę światłowodowe stop łączenie ochraniacz rękaw długość: 40 mm. Produkt przetestowany i pozytywnie oceniony przez wielu klientów.sztywność połączenia i szybkość montażu to główne zalety tego rozwiązania. Oferujemy

zł56.73
1 Opinie

5 m ZTE OLT C320 PSU-AC prostownik 220 v ac, 48 v dc przewód zasilający

zł86.38
0 Opinie

Główna Funkcja: 1).Test połączenia może być wykonany dla jednego kabla. 2).wykrywa brak okablowania koncentrycznego kabla 5E, 6E & linii telefonicznej, otwarty obwód, zwarcie. (Zawiera: przekrój połączenia, inaczej połączenie i konsekwentną ranę) 3). lokalizacja i błąd połączenia / połączenia. 4).Zmierz długość kabla i położenie obwodu otwartego

zł95.59
2 Opinie

Opis Zamocuj złącze (tzw. No-Polish Connector , Pre-polish Connector lub Fast Connector )-to prosta w montażu urządzenie.Żaden instrument lub domowej nie są wymagane.Jest on uniwersalny dla płaskiego kabla 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm/. został on zaprojektowany do szybkiego zakończenia pracy z wstępnie polerowany złączem.Wykorzystując technologię

zł328.18
0 Opinie

Niedrogie promocja wysokiej jakości nóż do cięcia włókien Fiber Cleaver FTTH fiber tool Cable cutting tool Free shopping

zł139.57
0 Opinie

50M/100M/150M/200M Outdoor LC UPC 4 rdzenie FTTH Drop Patch Cable SM G657A światłowodowy patchcord FTTH światłowód kabel przyłączeniowy Atrybuty produktu OEM SC Simplex SM FTTH Drop Patch cable SC kabel światłowodowy charakterystyka 1. Nadaje się do sieci telekomunikacyjnych 2. Typ: FC, SC, ST, MU, LC ,MTRJ,MPO,SMA,E2000,DIN 3. Wysoka trwałość i niezawodność

zł126.37
3 Opinie

10 szt./lot Bezpłatna wysyłka ZTE C300 C320 OLT Class C++ SFP moduły GPON SFP SC moduł z jednym trybem C++ GPON OLT Class C++ dla ZTE karta interfejsu GTGO GTGH Zdjęcia:

zł829.88
0 Opinie

EB-LINK 26ft/8M USB 3.0 światłowodowe przedłużacz kabla High Speed 5Gpbs Male to Female Mini USB To USB Extender Cord Specyfikacja: włókna optyczne rdzeń,transmisja danych bez utraty prędkości i opóźnienia sygnału. Wysoka prędkość transmisji danych 5 Gb / s. 1.5,3,5,6,8,10,12,15,20,25,30,35,40,50 m długość może wybrać,może mieć zastosowanie do każdej

zł452.66
1 Opinie

Wysokiej jakości 1 para 1-kanałowy HDMI światłowodowy konwerter 1080P HDMI światłowodowy wideo przedłużacz HDMI wideo włókna transceiver Optyczny Długość fali 1310nm/1550nm Moc Wyjściowa -5 ~ -10 dbm Rodzaj i odległość włókna wielomodowy (50/125um) 5 km ( 62,5/125um) 2 km tryb pojedynczy (9/125um)

zł222.56
2 Opinie

Wprowadzenie produktu: ostrza wykonane z super stopu, i ostrze ostre.Otwarta struktura, z pięciu różnych rozmiarach prowadnic rowków i dziesięć ostrzy, może być używany do cięcia wzdłużnego rozbiórki rur wiązki włókien o średnicy 4,5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm i 11 mm.:

zł41.38
0 Opinie

100 szt./lot FC-FC optyczny adapter metalowy typ FC PC/UPC/APC SX однорежимный Czerwony adapter kolor czerwony Opis: Światłowodowy adapter jest również nazywany światłowodowych łącznikiem.Zawiera tuleję sprzęgła, która posiada dwie końcówki razem. Jest on używany w celu zapewnienia okablowania światłowodowego połączenia. Funkcja: 1,

zł54.58
1 Opinie

Handheld Mini TL-510 światłowód laserowy źródło światła 800/1700 Nm światłowód laserowy miernik mocy SC/FC/ST/ LC złącze wielofunkcyjne ​ Zakres pomiaru mocy w dbm -70~ + 10 -50~ + 26 Zakres pomiaru długości fali Nm 800~ 1700 Kalibracja długości fali Nm 850, 1300,1310,1490,1550,1625 Typ

zł132.03
0 Opinie

100% nowy i wysokiej jakości OOTDTY Funkcja: Oceniaj ciągłości kabli lub przewodów. Śledź kable lub przewody i diagnozuje punktu przerwania. Odbiornik sygnału wybierania za pomocą kabli lub przewodów (linia telefoniczna). Określ stan linii telefonicznej (jasne, dzwoni, busy). Prześlij jeden jednolity odcień

zł51.42
1 Opinie

Urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP+ SR 10G 850nm 300m Bezpłatna Wysyłka!Wielomodowy 10G 850nm 300m SR SFP+ transceiver SFP-10G-SR SFP+ SR jest specjalnie zaprojektowany do intensywnego zintegrowanego z dwustronnego przesyłania danych w многомодовому optycznego włókna. Moduł ten nadajnik jest kompatybilny z Мультиисточниковым

zł64.88
0 Opinie

10 szt./paczka SCAPC 3M jednomodowy Симплексный światłowodowy patchcord SC 3M 2.0 mm lub 3.0 mm FTTH światłowód kabel przyłączeniowy darmowa wysyłka Zapewniam was, że jakość naszych produktów gwarantuje, że oferujemy państwu najlepsze usługi, aby zapewnić najlepszą szybką dostawę, najbardziej bezpieczny sposób dostawy towaru w swoje ręce!Jeśli

zł49.38